<<< Назад до списку новин

Податкова пільга для учасників НПФ за 2017 рік

10.01.2018
Фізична особа, що здійснює пенсійні внески зі своїх доходів, може скористатися податковою знижкою і повернути сплачений ПДФО (18%) із суми внесків, сплачених за звітний період.
У 2017 році максимальна сума, для якої застосовується податкова знижка становить 26 880 грн *. (Сума, з якої держава повертає сплачений ПДФО).
Для того, щоб скористатися податковою знижкою досить подати до податкового органу за місцем вашої реєстрації податкову декларацію разом з розрахунком суми податкової знижки та підтверджуючими документами/виписками з індивідуальних пенсійних рахунків.
Виписки з індивідуальних пенсійних рахунків будуть надіслані на поштові адреси кожного учасника ВПФ «ПриватФонд» до кінця березня 2018 року. У разі, якщо зазначений документ не буде доставлений, прохання звернутися на info@privatfond.com.ua.

* 26 880 грн - розраховується як розмір місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового періоду (1600,00 грн), помножений на 1,4 та округлений до найближчих 10 грн. Результат множимо на 12 місяців.