Зараз все більше людей замислюються над тим, як прожити на державну пенсію. Люди, яким не байдуже своє майбутнє, вже сьогодні намагаються вигідно вкласти свої кошти, щоб забезпечити собі гідне життя і на пенсії. Що ж робити, якщо Вас хвилює питання збереження своїх коштів в умовах фінансової нестабільності?
Вихід є – вкладати свої кошти в Недержавний пенсійний Фонд! Відкритий Пенсійний фонд «ПриватФонд» допоможе Вам сформувати достатні пенсійні накопичення, зберігши і примноживши їх. Наші активи відокремлені від обслуговуючих компаній, що робить неможливим банкротство ПриватФонду і його ліквідацію.
Вкладаючи кошти в наш Фонд Ви максимально захищені від непередбачуваних факторів і гарантуєте собі безбідну старість.
Захист Ваших інтересівАктиви ПриватФонду відокремлені від активів обслуговуючих компаній (засновників, адміністратора, компанії з управління активами та зберігача), що робить неможливим банкротство ПриватФонду та його ліквідацію.
На активи ПриватФонд не може бути звернене будь-яке стягнення або застосована конфіскація.
Адміністратор і компанія з управління активами несе відповідальність перед ПриватФондом всім своїм майном за збитки, завдані пенсійному фонду внаслідок порушення законодавства.
Щорічно оприлюднюється інформація про діяльність ПриватФонду і результати аудиторських перевірок в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України. Аудиторська перевірка проводиться згідно із законодавством аудитором, який має право на проведення аудиторської перевірки фінансових компаній.
Учаснику ПриватФонду надаються виписки по його індивідуальному пенсійному рахунку із зазначенням внесків і розподіленого інвестиційного прибутку.
Державне ліцензування діяльності адміністратора, компанії з управління активами та зберігача.
Контроль за діяльністю ПриватФонду здійснюється з боку трьох регулятивних державних органів.
Укладення пенсійного контрактуЯкщо Ви хочете зробити довгострокові накопичення, щоб після закінчення активної трудової діяльності забезпечити собі гідний рівень життя, радимо Вам сформувати їх завчасно, використовуючи можливості і переваги Недержавного пенсійного забезпечення. І якщо Вас задовольняють умови, запропоновані ПриватФондом, Ви згодні самостійно перераховувати пенсійні внески, Вам необхідно укласти пенсійний контракт з Керуючим адміністратором пенсійного фонду, що діє від імені ПриватФонду.
Більше відповідей на питання Ви можете знайти тут.
Також інформацію, що Вас цікавить можна дізнатися у нас будь-яким зручним для Вас способом:
Контроль надходження внесків і накопичень на рахунку доступний в Особистому кабінеті кожного учасника:
Фізична особа, що сплачує пенсійні внески зі своїх доходів, за результатами звітного податкового року має право включити до податкової знижки суму внесків у розмірі, що у розрахунку за кожний місяць, протягом якого діяв пенсійний контракт, не перевищує 3170 грн (для 2022) та повернути сплачений ПДФО (18%) з суми цих внесків.
Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються фізичною особою у річній податковій декларації. Дізнатися більше >>
При укладанні договору про виплату пенсії на визначений строк оподатковуються лише 60% щомісячної пенсійної виплати (18% + військовий збір 1,5%).
При одноразовій пенсійній виплаті оподатковується 100% пенсійної виплати (18% + військовий збір 1,5%).
Нульова ставка оподаткування застосовується для пенсійних виплат у випадку:
Пенсійний вік в системі недержавного пенсійного забезпечення Ви визначаєте для себе самостійно. Він може бути меншим ніж пенсійний вік, який дає право на пенсію по загальнодержавному пенсійному страхуванню, але не більше ніж на 10 років.
На 01.01.2023 р. для всіх учасників програми мінімальний вік – 50 років.
Пенсійні виплати здійснюються як на визначений строк (не менше 10 років), так і одноразовою виплатою .
Особливості виплати пенсії на визначений строк:
Одноразова виплата здійснюється в разі:
Для отримання виплати учасник повинний надати наступні документи:
Зверніть увагу:
Для того, щоб перевести ваші пенсійні заощадження до ВПФ «ПриватФонд» потрібно:
Перелік документів для переказу коштів:
Після отримання повного пакету документів, адміністратор попереднього пенсійного фонду, згідно законодавства, перераховує кошти на ваш рахунок в ВПФ «ПриватФонд» протягом 5 робочих днів.
*Оплата послуг за переведення пенсійних коштів учасника фонду з недержавного пенсійного фонду до іншого пенсійного фонду, страхової організації чи на пенсійний депозитний рахунок у банку - 10% від суми переведення, але не більше 100 гривень.
Сплачені внески, і отримані на них інвестиційні доходи враховуються на Вашому індивідуальному пенсійному рахунку, що дозволяє забезпечити Ваші права (або права Ваших спадкоємців) на отримання накопичених коштів в повному обсязі.
Пенсійні кошти успадковуються особою (особами), що є Вашим спадкоємцем відповідно до цивільного законодавства України.
Пенсійна виплата незалежно від суми накопичень на пенсійному рахунку учасника здійснюється одноразово кожному із спадкоємців учасника фонду.
Успадковані пенсійні кошти виплачуються спадкоємцям як одноразова пенсійна виплата.