Терміново до уваги Вкладників ВПФ «ПриватФонд»!

У зв`язку з переходом ВПФ «ПриватФонд» на використання у своїй діяльності сучасних ресурсів Системи BankID Національного Банку України та застосунку «Дія», запроваджуємого Міністерством цифрової трансформації України, для своєчасного попередження Вкладників Фонду, ПриватБанком за погодженням з Фондом було розіслано повідомлення про припинення застарілої моделі взаємодії. Таке рішення мало на меті донести своєчасно та швидко інформацію до Вкладників – клієнтів ПриватБанку інформацію про зміни реквізитів Фонду, у зв`язку з переходом до іншого Банку-зберігача, який є пілотним учасником запроваджень нових технологій у сфері накопичувального пенсійного забезпечення.

Зараз Радою ВПФ «ПриватФонд» здійснюється відбір банку-зберігача, який повністю відповідає вимогам Національного Банку України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і який забезпечить надійне зберігання активів фонду. Нові реквізити для перерахування пенсійних внесків будуть повідомлені Учасникам/Вкладникам не пізніше 01 серпня 2021 року на сайті https://privatfond.com.ua.

До 01 серпня 2021 реквізити у АТ КБ «Приватбанк» є чинними. Наразі призупиняти платіж та змінювати реквізити платежу не потрібно.

Фонд працює у звичайному режимі.
Відстежувати баланс індивідуального пенсійного рахунку ви можете в своєму особистому кабінеті на сайті фонду.

З повагою,
Рада ВПФ «ПриватФонд»

ОПФ «ПриватФонд» –
это Ваша достойная пенсия


16 лет на рынке

Один из первых негосударственных пенсионных фондов в Украине

18% годовых

Среднегодовая доходность с начала деятельности

51 266 участников

Нам доверились свыше 51 тыс. граждан и их количество увеличивается с каждым днём

30 млн. ₴ выплат

Мы уже выплатили более 30 млн. грн нашим пенсионерам

Ваша вторая пенсия

лет
грн
лет
%
Вложенные средства
Выплаченные средства
Средний размер ежемесячной выплаты

8365

Заключить контракт
Открытый пенсионный фонд «ПриватФонд» – это Ваша вторая пенсия, которая не зависит от государственной. Это гарант Вашего счастливого будущего.

Хотите достойное будущее?

Стать участником «ПриватФонда» просто: достаточно оставить заявку на сайте, после чего с Вами свяжетсят наш менеджер.
Узнать больше о второй пенсии Вы можете здесь.

Вы уже клиент «ПриватФонда»?

Контролируйте свои пенсионные накопления в личном кабинете, где Вам так же будет доступна ежегодная выписка по Вашему счету и реквизиты для взносов.